Zámečník - nábor z celé ČR - ubytování zajištěno (Ref. č.: T2015/9)

Pragma - personální agentura

Místo práce
Olomoucký kraj - Uničov, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Nabízený plat (hrubého)
120 Kč - 150 Kč/hodina, Po zapracování možnost navýšení.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- příprava konstrukcí na svařování
- přípravné práce pro svářeče
- skládání svářenců dle výkresové dokumentace, stehování

Zaměstnanecké výhody, benefity

- plat 130 Kč/hod
- dlouhodobá pracovní jistota
- zajišťujeme ubytování + příspěvek na ubytování
- příspěvek na stravu
- práce ve třísměnném provozu
- možnost pracovat na přesčasy

Informace o náboru

Životopisy zasílejte na e-mail
novakova@e-pragma.cz
nebo kontaktujte asistentku koordinátora 737016033

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Strojírenský průmysl

Jedná se o tuzemskou strojírenskou firmu se specializací na výrobu těžkých strojů sídlící v Olomouckém kraji.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe na stejné nebo obdobné pozici min. 2 roky
- svářečský průkaz ZK 135
- výborná orientace ve výkresové dokumentaci
- znalost práce s materiálem o tloušťce alespoň 10 mm
- samostatnost, odpovědný přístup k práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc zabezpečuje:
- vyhledávání a výběr zaměstnanců podle požadavků firem
- poskytuje agenturní zaměstnance
- Headhunting vrcholového manažmentu a specialistů
- registrace kandidátů do personální databanky zdarma.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců

Tř. Kosmonautů 989/8
77900 Olomouc