Svářeč - nábor z celé ČR

Pragma - personální agentura

Uničov, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
od 27 000 Kč/měs. (možnost navýšení)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- svařování ocelových konstrukcí o tloušťce plechu od 12 mm (práce v těžkém strojírenství)
- zkušenost s drážkováním nebo s kontrolou ultrazvukem výhodou

Zaměstnanecké výhody, benefity

- plat 170-190 Kč/hod
- dlouhodobá pracovní jistota
- zajištěné i hrazené ubytování
- příspěvek na stravu

Informace o náboru

Zájemci, zasílejte své životopisy na e-mail
[email protected]
nebo volejte na tel. číslo "737016033".

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Tuzemská strojírenská firma se zaměřením na výrobu těžkých strojů.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- certifikát na svařování EN 287-1 135 (nabízíme možnost obnovení nebo rozšíření certifikátu zdarma)
- zkušenosti se svařováním plechů o tloušťce alespoň 10 mm podmínkou
- znalost drážkování a kontrolou ultrazvukem výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2375371  Datum zveřejnění: 18.4.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 27 000 Kč/měs. (možnost navýšení)