Lakýrník - nábor z celé ČR a SR - hrazené ubytování

Pragma - personální agentura

Hranice, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Okres Vyškov, Okres Znojmo, Okres Jeseník, Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov, Okres Šumperk, Okres Bruntál, Okres Frýdek - Místek, Okres Karviná, Okres Nový Jičín, Okres Opava, Okres Ostrava, Okres Kroměříž, Okres Uherské Hradiště, Okres Vsetín, Okres Zlín
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25200 Kč/měs.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- lakování velkých ocelových konstrukcí
- práce na mokré lakovně s vysokotlakou pistolí

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobá pracovní jistota
- ubytování zajištěné i hrazené
- příspěvek na obědy

Informace o náboru

Zájemci, své životopisy zasílejte na e-mail:
[email protected]
nebo volejte ne tel. číslo 737016033.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Německá strojírenská firma, která se zaměřuje na výrobu skladových a logistických systémů, se sídlem v Hranicích na Moravě.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zkušenosti s prací na mokré lakovně podmínkou
- znalost lakování vysokotlakovou pistolí
- ochota pracovat ve třísměnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2388765  Datum zveřejnění: 11.1.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25200 Kč/měs.