Kontrolor kvality v ČR Mohelnice (Ref. č.: M2015)

Pragma - personální agentura

Místo práce
Mohelnice, Bratislava, Malacky, Pezinok, Dunajská Streda, Galanta, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Bánovce nad Bebravou, Ilava, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Komárno, Levice, Nitra, Nové Zámky, Šaľa, Topoľčany, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Liptovský Mikuláš, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Prešovský kraj, Košický kraj, Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Příbram, Rakovník, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor, Domažlice, Klatovy, Rokycany, Tachov, Karlovy Vary, Sokolov, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou, Blansko, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk, Frýdek - Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Nabízený plat (hrubého)
100 - 120 Kč/hodina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- vizuální kontrola kvality výrobků (světla automobilů)
- odstraňování a evidence nekvalitních výrobků
- montáž světel

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajišťujeme ubytování (proplácíme)
- možnost navýšení platu po zapracování

Informace o náboru

V případě zájmu kontaktujte:

sl. Smékalová - 737 016 025
smekalova@e-pragma.cz

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Strojírenský průmysl

Firma působící oblasti vývoje a výroby světelné techniky do automobilového průmyslu se sídlem v Mohelnici.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Počet let praxe

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- dobrý zrak
- zručnost, spolehlivost, pečlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc zabezpečuje:
- vyhledávání a výběr zaměstnanců podle požadavků firem
- poskytuje agenturní zaměstnance
- Headhunting vrcholového manažmentu a specialistů
- registrace kandidátů do personální databanky zdarma.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců

Tř. Kosmonautů 989/8
779 00 Olomouc
ID: 2402412   Datum zveřejnění: 20.1.2016