Svářeč v ČR - nábor z celé ČR a SR - hrazené ubytování

Pragma - personální agentura

Hranice na Moravě, Okres Malacky, Okres Pezinok, Okres Senec, Okres Dunajská Streda, Okres Hlohovec, Okres Piešťany, Okres Senica, Okres Skalica, Okres Trnava, Okres Bánovce nad Bebravou, Okres Myjava, Okres Nové Mesto nad Váhom, Okres Partizánske, Okres Považská Bystrica, Okres Prievidza, Okres Púchov, Okres Trenčín, Okres Komárno, Okres Levice, Okres Nitra, Okres Šaľa, Okres Topoľčany, Okres Bytča, Okres Čadca, Okres Dolný Kubín, Okres Kysucké Nové Mesto, Okres Martin, Okres Námestovo, Okres Ružomberok, Okres Turčianske Teplice, Okres Tvrdošín, Okres Žilina, Okres Banská Bystrica, Okres Banská Štiavnica, Okres Brezno, Okres Krupina, Okres Lučenec, Okres Poltár, Okres Revúca, Okres Rimavská Sobota, Okres Veľký Krtíš, Okres Zvolen, Okres Žarnovica, Okres Žiar nad Hronom, Okres Humenné, Okres Kežmarok, Okres Levoča, Okres Medzilaborce, Okres Poprad, Okres Sabinov, Okres Snina, Okres Stropkov, Okres Svidník, Okres Gelnica, Okres Michalovce, Okres Rožňava, Okres Sobrance, Okres Spišská Nová Ves, Okres Trebišov, Okres České Budějovice, Okres Jindřichův Hradec, Okres Písek, Okres Prachatice, Okres Strakonice, Okres Tábor, Okres Blansko, Brno - město, Okres Břeclav, Okres Hodonín, Okres Vyškov, Okres Znojmo, Okres Cheb, Okres Karlovy Vary, Okres Hradec Králové, Okres Jičín, Okres Náchod, Okres Trutnov, Okres Jablonec nad Nisou, Okres Liberec, Okres Semily, Okres Bruntál, Okres Karviná, Okres Opava, Okres Ostrava, Okres Jeseník, Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov, Okres Chrudim, Okres Pardubice, Okres Svitavy, Okres Klatovy, Plzeň - jih, Okres Rokycany, Okres Tachov, Okres Benešov, Okres Beroun, Okres Kladno, Okres Kolín, Okres Kutná Hora, Okres Mělník, Okres Mladá Boleslav, Okres Nymburk, Okres Příbram, Okres Rakovník, Okres Děčín, Okres Chomutov, Okres Litoměřice, Okres Most, Okres Teplice, Okres Ústí nad Labem, Okres Havlíčkův Brod, Okres Jihlava, Okres Pelhřimov, Okres Třebíč, Okres Uherské Hradiště, Okres Vsetín, Okres Zlín
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Mzdové podmínky (brutto)
23200 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- svařování velkých ocelových konstrukcí
- skládání svářenců dle výkresové dokumentace
- kontrola provedených svárů a dodržování pravidel jakosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobá pracovní jistota
- zajišťujeme i hradíme ubytování
- příspěvek na stravu
- práci ve směnném provozu - možnost pracovat i turnusově

Informace o náboru

Své profesní životopisy zasílejte na e-mailovou adresu
[email protected]
nebo volejte na tel. číslo 00420737016033.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Jedná se o stabilní, zahraniční firmu sídlící v Hranicích na Moravě.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe min. 1 rok
- platný svářečský průkaz EN 135 (nabízíme možnost rozšíření základního kurzu)
- nutná znalost svařování velkých ocelových konstrukcí o tloušťce sváru min. 10 mm
- výborná orientace ve výkresové dokumentaci
- samostatnost, odpovědný přístup k práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2482018  Datum zveřejnění: 18.3.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 23200 - 40000 Kč/měsíc