Svářeč v ČR - nábor z celé ČR a SR - hrazené ubytování (Ref. č.: JN/2016)

Pragma - personální agentura

Místo práce
Hranice na Moravě, Malacky, Pezinok, Senec, Dunajská Streda, Hlohovec, Piešťany, Senica, Skalica, Trnava, Bánovce nad Bebravou, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Partizánske, Považská Bystrica, Prievidza, Púchov, Trenčín, Komárno, Levice, Nitra, Šaľa, Topoľčany, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Martin, Námestovo, Ružomberok, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Žilina, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Krupina, Lučenec, Poltár, Revúca, Rimavská Sobota, Veľký Krtíš, Zvolen, Žarnovica, Žiar nad Hronom, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Sabinov, Snina, Stropkov, Svidník, Gelnica, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov, Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Příbram, Rakovník, České Budějovice, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor, Klatovy, Plzeň - jih, Rokycany, Tachov, Cheb, Karlovy Vary, Děčín, Chomutov, Litoměřice, Most, Teplice, Ústí nad Labem, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily, Hradec Králové, Jičín, Náchod, Trutnov, Chrudim, Pardubice, Svitavy, Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Blansko, Brno - město, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín, Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Bruntál, Karviná, Opava, Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED
Nabízený plat (hrubého)
23200 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- svařování velkých ocelových konstrukcí
- skládání svářenců dle výkresové dokumentace
- kontrola provedených svárů a dodržování pravidel jakosti

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobá pracovní jistota
- zajišťujeme i hradíme ubytování
- příspěvek na stravu
- práci ve směnném provozu - možnost pracovat i turnusově

Informace o náboru

Své profesní životopisy zasílejte na e-mailovou adresu
novakova@e-pragma.cz
nebo volejte na tel. číslo 00420737016033.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Jedná se o stabilní, zahraniční firmu sídlící v Hranicích na Moravě.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- praxe min. 1 rok
- platný svářečský průkaz EN 135 (nabízíme možnost rozšíření základního kurzu)
- nutná znalost svařování velkých ocelových konstrukcí o tloušťce sváru min. 10 mm
- výborná orientace ve výkresové dokumentaci
- samostatnost, odpovědný přístup k práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců

Tř. Kosmonautů 989/8
77900 Olomouc
ID: 2482018   Datum zveřejnění: 18.3.2016