Konzultant ekonomiky

Pragma - personální agentura

Místo práce
Okres Nitra

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* implementace IS, analýza požadavků klienta a návrh řešení v systému
* sledování a návrh zapracování legislativních změn do IS
* poradenství klientům, konzultace a školení
* vedení projektů

Zaměstnanecké výhody, benefity

* atraktivní práci v moderní, procesně orientované IT společnosti
* nadstandardní pracovní a platové podmínky, odpovídající praxi a zkušenostem
* odborný růst v oblasti informačních technologií, firemních procesů
* práci na zajímavých projektech pro významné klienty
* možnost po zapracování pracovat formou homeoffice

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Moderní, procesně orientovaná IT společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

*SŠ/ VŠ vzdělání ekonomického směru nebo IT směru se zaměřením na ekonomiku
* praxe v oblasti IS a projektového řízení vítána
* znalost ekonomiky a účetnictví
* znalost všeobecných firemních procesů
* orientace ve slovenské legislativě a zákonech
* analytické myšlení, kreativita, aktivní přístup
* ŘP sk. B., ochota cestovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2519087  Datum zveřejnění: 20.5.2016