Supervizor výroby - dřevařství

Pragma - personální agentura

Místo práce
Olomoucký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* koordinace výroby a komplexní zajištění jejího chodu
* zodpovědnost za tým cca 30 zaměstnanců s potenciálem profesního růstu
* řešení operativních problémů ve výrobě
* pravidelné reporty manažerovi výroby
* spolupráce s oddělením plánování a kvality

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zázemí velké stabilní společnosti
* možnost profesního růstu na ředitele výroby
* dobré finanční podmínky
* rozsáhlý bonusový systém (5 týdnů dovolené, stravování, příspěvek na PP, firemní akce)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zpracování dřeva a výroba dřevařských výrobků, výroba nábytku

Významná společnost s tradicí působící v oblasti zpracování dřeva.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Dřevařství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ v oblasti zpracování dřeva
* min. 5 let praxe na pozici v oblasti zpracování dřeva
* aktivní znalost AJ/ NJ nutná
* znalost CNC obrábění, znalost technologických postupů
* zkušenosti s vedením většího týmu lidí
* flexibilita, přirozená autorita, systematičnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2565782  Datum zveřejnění: 20.6.2016