Manažer vývoje

Pragma - personální agentura

Místo práce
Olomoucký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* vedení a motivace týmů sw architektů a vývojářů
* zajištění vývoje klíčových sw systémů společnosti
* zajištění vysoké kvality a funkčnosti standardů a procesů v týmech, zodpovědnost za dodržování termínů
* zodpovědnost za koordinaci činností s oddělením QA a produktového managementu
* spolupráce s externími společnostmi
* nábor nových členů týmu

Zaměstnanecké výhody, benefity

* práce v moderní, prestižní, dynamicky se rozvíjející nadnárodní společnosti
* příjemné a moderní pracovní prostředí
* příjemný kolektiv aktivních a stále se rozvíjejících lidí
* motivující finanční ohodnocení
nadstandardní balíček firemních benefitů:
* 5 týdnů dovolené, 4 sickdays
* flexibilní pracovní doba, v některých případech možnost home office
* roční bonus dle hospodářských výsledků společnosti
* plně hrazené obědy, občerstvení na pracovišti
* mobilní tarif hrazený společností (i pro členy rodiny)
* několik produktů společnosti v pravidelných intervalech zdarma

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Moderní, prestižní, dynamicky se rozvíjející SW nadnárodní společnost.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ vzdělání - ideálně IT
* min. 7 let praxe v IT
* min. 3 roky praxe na manažerské pozici
* aktivní znalost AJ slovem i písmem (B2)
* schopnost pádné argumentace
* výborné komunikační a organizační dovednosti
* schopnost využít kombinace kreativity, kritického myšlení a zdravého úsudku při řešení problémů a při práci pod tlakem
* znalost objektově orientovaného programování(.NET or Java)výhodou
* zkušenost s vedením projektů výhodou
* orientace v agilních metodách výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2581404  Datum zveřejnění: 27.5.2016