Data Warehouse Developer

Pragma - personální agentura

Místo práce
Okres Olomouc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* návrh a vývoj architektury nových modulů
* implementace business logic, programování v Oracle PL/SQL a SQL
* provádění technické analýzy pro vývoji nových prvků
* kooperace s analytiky, data architekty a obchodními partnery
* testování, implementace prvků a podpora ostatních oddělení

Zaměstnanecké výhody, benefity

* práci v moderní, prestižní, dynamicky se rozvíjející nadnárodní společnosti
* příjemné a moderní pracovní prostředí
* příjemný kolektiv aktivních a stále se rozvíjejících lidí
* motivující finanční ohodnocení
nadstandardní balíček firemních benefitů:
* 5 týdnů dovolené, 4 sickdays
* flexibilní pracovní doba, v některých případech možnost home office
* roční bonus dle hospodářských výsledků společnosti
* plně hrazené obědy, občerstvení na pracovišti
* výhodný mobilní tarif hrazený společností (možnost využití i pro členy rodiny, kteří si ho pak platí)
* několik produktů společnosti v pravidelných intervalech zdarma

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Moderní, prestižní, dynamicky se rozvíjející SW nadnárodní společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* zkušenost s programováním PL/SQL a s Oracle procedurami
* hluboké porozumění principům Data WareHouse
* zkušenost se systémem řízení relační báze dat RDBMS
* velmi dobrá znalost procesních principů ETL
* angličtina na komunikativní úrovni

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2592751  Datum zveřejnění: 31.1.2017