Montážní dělník - 20000 Kč/měs. - Nástup ihned!

Pragma - personální agentura

Slaný, Banskobystrický kraj, Trenčianský kraj, Prešovský kraj, Plzeňský kraj, Okres Malacky, Okres Senec, Okres Banská Bystrica, Okres Brezno, Okres Zvolen, Okres Kysucké Nové Mesto, Okres Liptovský Mikuláš, Okres Martin, Okres Myjava, Okres Nové Mesto nad Váhom, Okres Považská Bystrica, Okres Prešov, Okres Snina, Okres Beroun, Okres Kladno, Okres Mělník, Okres Mladá Boleslav, Okres Karlovy Vary, Okres Liberec, Okres Chomutov, Okres Litoměřice, Okres Louny, Okres Most, Okres Teplice, Okres Ústí nad Labem, Okres Rakovník
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měs.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- jednoduché sestavování nemocničních lůžek
- fyzicky nenáročná práce

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zařizujeme ubytování + příspěvek na ubytování
- strava zdarma
- možnost záloh
- možnost přesčasů

Informace o náboru

Práce se nachází ve Slaném , pokud Vás nabídka zaujala neváhejte se mi ozvat na e-mail:
[email protected]
nebo volejte na: 00 420 737 016 033.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Strojírenská firma zabývající se výrobou nemocničních lůžek.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- manuální zručnost
- dobrý zdravotní stav
- spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2680785  Datum zveřejnění: 8.8.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 Kč/měs.