Programátor webových aplikací

Pragma - personální agentura

Místo práce
Olomoucký kraj, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Návrhy a projektování softwaru podle požadavků
* Ověřování statusu SW chyb, testování a modifikování SW
* Komunikace s testery a pracovníky podpory
* Tvorba analýzy a testovacích plánů na základě požadavků

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Atraktivní mzdové ohodnocení
* 13. plat
* 25 dní dovolené (dle délky pracovního poměru až 30dní) + sick day
* Příspěvek na stravování
* Široký systém volitelných zaměstnaneckých výhod
* Firemní jazykové kurzy AJ a NJ v rámci pracovní doby
* Další školení a vzdělávání, firemní akce
* Možnost podílet se na výběru pracovního vybavení
* Příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Zahraniční, úspěšná IT společnost s celosvětovou působností.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ vzdělání
* Orientace v programovacích technikách
* Dobrá znalost Javy (případně výborná znalost C++ nebo .NET), architektury klient/server
* Znalost DHTML, Java script, GWT výhodou
* Vítány zkušenosti s CSS, XML, XSL, DOM, js frameworky (bootstrap, angular, jquery)
* AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
* Řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2709919  Datum zveřejnění: 4.10.2016