Mobile developer

Pragma - personální agentura

Místo práce
Okres Prostějov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* návrhy a vývoj mobilních aplikací s důrazem na jejich uživatelskou přívětivost

Zaměstnanecké výhody, benefity

* atraktivní mzdové ohodnocení dle Vašich zkušeností
* 13. plat
* 25 dní dovolené (dle délky pracovního poměru až 30) a sick day
* příspěvek na stravování
* jednorázový příspěvek 50 000Kč při relokaci za prací
* široký systém volitelných zaměstnaneckých výhod
* firemní jazykové kurzy AJ a NJ v rámci pracovní doby
* odborné vzdělávání, firemní akce
* možnost podílet se na výběru pracovního vybavení
* příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv
* práce s moderními technologiemi

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Zahraniční, úspěšná SW společnost s celosvětovou působností.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* zkušenosti s vývojem aplikací pro mobilní zařízení a ekosystémy iOS, Android a Windows Phone, výhodou jsou pak zkušenosti s AngularJS, Bootstrap, Cordova
* dobrou znalost HTML, CSS a JavaScriptu
* schopnost analyzovat požadavky a hledat optimální řešení
* znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2743830  Datum zveřejnění: 10.1.2017