Obsluha svářeckého robota CO2

Pragma - personální agentura

Místo práce
Slaný, Hlavní město Praha, Praha, Středočeský kraj, Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Praha - východ, Praha - západ, Příbram, Rakovník, Jihočeský kraj, České Budějovice, Český Krumlov, Jindřichův Hradec, Písek, Prachatice, Strakonice, Tábor, Plzeňský kraj, Domažlice, Klatovy, Plzeň - jih, Plzeň - město, Plzeň - sever, Rokycany, Tachov, Karlovarský kraj, Cheb, Karlovy Vary, Sokolov, Ústecký kraj, Děčín, Chomutov, Litoměřice, Louny, Most, Teplice, Ústí nad Labem, Liberecký kraj, Česká Lípa, Jablonec nad Nisou, Liberec, Semily, Královéhradecký kraj, Hradec Králové, Jičín, Náchod, Rychnov nad Kněžnou, Trutnov, Pardubický kraj, Chrudim, Pardubice, Svitavy, Ústí nad Orlicí, Kraj Vysočina, Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou, Jihomoravský kraj, Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo, Zlínský kraj, Kroměříž, Uherské Hradiště, Vsetín, Zlín, Olomoucký kraj, Jeseník, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šumperk, Moravskoslezský kraj, Bruntál, Frýdek - Místek, Karviná, Nový Jičín, Opava, Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Nabízený plat (hrubého)
140Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

-obsluha svářeckého robota CO2 ,
-dodělání svárů po robotovi ,
-zabrušování

Zaměstnanecké výhody, benefity

-zajištujeme ubytování
-příspěvek až 1500 Kč nad 180hod.
- možnost každý týden záloh

Informace o náboru

-práce se nachází ve městě Slaný ,rádi zaučíme ,bereme i absolventy středních škol ,nebo hnedka po škole bez praxe,možnost dodání(dodělání)svářeckého průkazu.Pokud Vás nabídka zaujala neváhejte nás kontaktovat na eimal.vrba@e-pragma.cz ,nebo volejte na tel.č.734 752 998

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

-firma se zaměřuje na prodej nemocničních lůžek do celého světa.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
student střední školy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců

Tř. Kosmonautů 989/8
77900 Olomouc
ID: 2746489   Datum zveřejnění: 3.10.2016