Svářeč + 5000Kč nábor

Pragma - personální agentura

Místo práce
Slaný, Okres Kladno
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
160 - 180 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

-svařování velký sváru (výroba koreb na kamión)

Zaměstnanecké výhody, benefity

-možnost 3 směnný provoz ,nebo turnusový (14 dní po 12hod. týden volna)
-ubytování
-příspěvek na ubytování

Informace o náboru

V případě zájmu se budeme těšit na Váš životopis zaslaný na email [email protected] nebo volejte na tel. +420 734 752 997

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

-firma se zaměřuje na výrobu koreb na kamión do Německa

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2757692  Datum zveřejnění: 13.1.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 160 - 180 Kč/hod.