Svářeč-obsluha stroje CO2

Pragma - personální agentura

Slaný, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Okres České Budějovice, Okres Český Krumlov, Okres Jindřichův Hradec, Okres Písek, Okres Prachatice, Okres Strakonice, Okres Tábor, Okres Blansko, Brno - město, Brno - venkov, Okres Břeclav, Okres Hodonín, Okres Vyškov, Okres Znojmo, Okres Cheb, Okres Karlovy Vary, Okres Sokolov, Okres Hradec Králové, Okres Jičín, Okres Náchod, Okres Rychnov nad Kněžnou, Okres Trutnov, Okres Česká Lípa, Okres Jablonec nad Nisou, Okres Liberec, Okres Semily, Okres Bruntál, Okres Frýdek - Místek, Okres Karviná, Okres Nový Jičín, Okres Opava, Okres Ostrava, Okres Jeseník, Okres Olomouc, Okres Prostějov, Okres Přerov, Okres Šumperk, Okres Chrudim, Okres Pardubice, Okres Svitavy, Okres Ústí nad Orlicí, Okres Domažlice, Okres Klatovy, Plzeň - jih, Plzeň - město, Plzeň - sever, Okres Rokycany, Okres Tachov, Okres Benešov, Okres Beroun, Okres Kladno, Okres Kolín, Okres Kutná Hora, Okres Mělník, Okres Mladá Boleslav, Okres Nymburk, Praha - východ, Praha - západ, Okres Příbram, Okres Rakovník, Okres Děčín, Okres Chomutov, Okres Litoměřice, Okres Louny, Okres Most, Okres Teplice, Okres Ústí nad Labem, Okres Havlíčkův Brod, Okres Jihlava, Okres Pelhřimov, Okres Třebíč, Okres Žďár nad Sázavou, Okres Kroměříž, Okres Uherské Hradiště, Okres Vsetín, Okres Zlín, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
140Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

-obsluha svařovacího robota
-dodělání svárů ,po robotovi
-zabrušování

Zaměstnanecké výhody, benefity

-strava zdarma
-udělání nad 180 hod. příspěvek až 1500 Kč.
-svozový autobus ze Slaného

Informace o náboru

-práce se nachází ve městě Slaný ,pokud Vás nabídka zaujala neváhejte Nás kontaktovat na eimal.:[email protected] ,nebo na tel.č.:734 752 998

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

-firma se zaměřuje na sestavu nemocničních lůžek po celé zemi.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2757696  Datum zveřejnění: 9.10.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 140Kč/hod.