Programátor JavaScript

Pragma - personální agentura

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* vývoj uživatelského rozhraní BI aplikace
* práce v menší společnosti s neformální a přátelskou atmosférou

Zaměstnanecké výhody, benefity

* atraktivní mzdové ohodnocení
* 13. plat
* 25 dní dovolené (dle délky pracovního poměru až 30) a sick day
* příspěvek na stravování
* jednorázový příspěvek 50 000Kč při relokaci za prací
* široký systém volitelných zaměstnaneckých výhod
* firemní jazykové kurzy AJ a NJ v rámci pracovní doby
* další školení a vzdělávání, firemní akce
* možnost podílet se na výběru pracovního vybavení
* příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Moderní SW společnost orientovaná především na zahraniční zákazníky.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* praxe s programováním v jazyce JavaScript
* orientace v HTML5/CSS3
* komunikativní znalost angličtiny
* schopnost analyzovat a hledat optimální řešení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2801179  Datum zveřejnění: 31.1.2017