Projektový manažer/ka – Projektant/ka

Pragma - personální agentura

Místo práce
Okres Olomouc, Okres Frýdek - Místek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Samostatně tvoří projekty stavebních objektů VH charakteru na všech stupních
• Spolupracuje při stanovování optimálních návrhů řešení stavby dle zadání investora
• Zpracovává návrhy technických zařízení
• Zodpovídá za včasnost a kompletnost projektových prací

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Motivující finanční ohodnocení
• Zázemí stabilní společnosti, kde získáte potřebnou jistotu a kvalitní zázemí pro svou práci
• Atraktivní sociální program(stravenky, telefon, mobilní internet…)
• Po zapracování dostanete k dispozici služební auto
• V případě, že budete za prací dojíždět, obdržíte také finanční kompenzaci ve formě příspěvku na dopravu
• Dále samozřejmě budete mít možnost na sobě pracovat a rozvíjet se, absolvujete užitečná odborná školení, která Vám pomohou v profesním rozvoji
• Pokud se dohodneme a vzájemně si sedneme, můžete nastoupit ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Projektový a inženýrský ateliér s dlouholetými zkušenostmi, stabilním zázemím a širokým portfoliem.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ/SŠ technického směru
• Min. 3 roky praxe v oboru vodohospodářské stavby
• Velkou výhodou je praxe na projektech jako kanalizace, vodovody…atd.
• Znalost Microstation (AutoCAD), rozpočty RTS/KROS/Callida
• Flexibilita, vysoké nasazení, schopnost práce v týmu
• ŘP sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2836938  Datum zveřejnění: 3.1.2017