Vývojář IS - Nitra

Pragma - personální agentura

Místo práce
Okres Nitra

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* zakázkové programování a vývoj nových řešení IS
* analýza požadavků klienta, návrh vlastní realizace a optimalizace dle požadavků klienta
* instalace MS SQL Serveru a implementace IS, převody dat, vývoj a úprava modulů IS

Zaměstnanecké výhody, benefity

* atraktivní práce s nejmodernějšími informačními technologiemi
* práce v mladém dynamickém kolektivu
* odborný růst v oblasti IT a firemních procesů
* odpovídající pracovní a platové podmínky + další benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

SW společnost vyvíjející vlastní IS působící na území ČR a SR .

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na informatiku nebo IT
* alespoň pasivní znalost technické AJ (porozumění odborným textům)
* znalost programovacího jazyka SQL, vítána znalost C#, C++ nebo Java
* znalost API rozhraní Win32
* analytické a tvůrčí schopnosti, logické myšlení, schopnost samostatné i týmové práce
* ŘP sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2866755  Datum zveřejnění: 28.12.2016