Elektrokonstruktér

Pragma - personální agentura

Místo práce
Okres Olomouc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* vedení a technické zpracování projektu po elektro stránce a vyjasňování technických detailů
* řešení specifických konstrukčních úloh podle specifikací zákazníka
* příprava technické specifikace nakupovaných dílů a jejich implementace do SAP
* zpracování technické elektrodokumentace k projektu
* zajišťování technické podpory pro elektro montáž, nákup a oddělení kvality
* spolupráce na vývoji nových produktů
* občasné školení v zahraničí

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zajímavé finanční ohodnocení
* možnost vlastního rozvoje a seberealizace
* práce v mezinárodním prostředí
* zázemí stabilní zahraniční společnosti
* propracovaný systém zaměstnaneckých výhod
* příspěvky na dojíždění
* pružná pracovní doba
* 13. plat
* 5 týdnů dovolené

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Dynamická, prestižní, moderními technologiemi vybavená společnost vyrábějící testovací zařízení pro automobilový průmysl.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ / SŠ zaměření elektro
* min. 2 roky praxe na pozici elektro konstruktéra
* nutná aktivní vyhláška 50/1978 Sb. min. §7
* aktivní znalost AJ
* znalost elektroprojekčního systému (EPLAN výhodou) a orientace v elektrodokumentaci
* znalost SAP systému a CorelDraw výhodou
* ochota cestovat do zahraničí a vzdělávat se v oboru
* schopnost týmové práce (mezinárodní tým), zodpovědnost, časová flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2889480  Datum zveřejnění: 13.2.2017