Strategický nákupčí s NJ

Pragma - personální agentura

Místo práce
Olomoucký kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* podílí se na strategických činnostech v oblasti nákupu
* koordinuje nákupní aktivity s ostatními závody společnosti
* rozvíjí vztahy se stávajícími dodavateli a hodnotí je
* zodpovídá za bezproblémový náběh výroby u nových dodavatelů
* pravidelně sleduje a analyzuje dodavatelský trh s cílem optimalizovat náklady na nákup dané komodity
* vyjednává o smluvních podmínkách, tvoří a uzavírá smlouvy s dodavateli, řeší reklamace

Zaměstnanecké výhody, benefity

* zázemí renomované a trvale rozvíjející se společnosti
* samostatnou a zajímavou práci v dynamickém a nadnárodním prostředí
* profesní a osobní rozvoj
* výraznou podporu v adaptačním procesu
* odpovídající mzdové ohodnocení a motivační program
* flexibilní pracovní doba
* 5 týdnú dovolené
* nabízíme také možnost práce na zkrácený pracovní úvazek
* zajímavé firemní benefity
* mobil a notebook je samozřejmostí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Známá výrobní společnost se zahraniční účastí

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ nebo SŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
* min. 3 roky praxe v oblasti nákupu
* aktivní znalost německého jazyka, jelikož budete pravidelně komunikovat s německými kolegy + znalost anglického jazyka velkou výhodou
* budete cestovat po ČR i do zahraničí, musíte tedy vlastnit ŘP sk. B
* výborné vyjednávací schopnosti a komunikační dovednosti, spolu s právním povědomím v oblasti obchodního práva
* samozřejmostí je pokročilá znalost MS Office ke zpracování poptávek, vyhodnocení nabídek, přípravě reportů a prezentací
* výhodou je znalost SAPu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pragma - personální agentura Olomouc přijímáme pracovníky z celé ČR a SK.
Nabízíme dlouhodobou pracovní perspektivu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2927267  Datum zveřejnění: 9.2.2017