Obchodní referent

PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s. (MPSV)

Místo práce
Růmy 1598, 760 01 Zlín, Okres Zlín
plný úvazek
Termín nástupu
2014-12-15
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní referenti (33392)

Pracoviště a kontakty

Firma:PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s., IČ 25318136
Pracoviště:PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s. - provozovna, Růmy 1598, 760 01 Zlín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2014-12-15
Mzdové rozpětí:od 25000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Stabilní společnosti Pragokoncert Bohemia vypisuje výběrové řízení na obchodního referenta pro region Zlín. Požadujeme dobré komunikační schopnosti, samostatnost při řešení úkolů, loajálnost znalost AJ, chuť učit se novým věcem. Platové ohodnocení 25 000 Kč, s možností osobního ohodnocení až do výše 50 % platu dle splněných a dosažených úkolů.

Poslední změna:2014-11-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Zlín

číslo volného místa: 8102900724

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou