Projektový manager

PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s. (MPSV)

Místo práce
Národní 116, 110 00 Praha, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2016-05-02
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti marketingu (24311)

Pracoviště a kontakty

Firma:PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s., IČ 25318136
Pracoviště:Jazz Club REDUTA, Národní 116/20, 110 00, Praha 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bakalářské
Pracovní poměr:od 2016-05-02
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Zvláštní prémie, podle dosažených výsledků

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Jazz Club REDUTA, Národní 116/20, 110 00, Praha 1. Kontakt: e-mail: [email protected] - zaslat CV, vybraní uchazeči budou do 14 dní kontaktováni. Komunikativní AJ.
Přední česká umělecká agentura Pragokoncert Bohemia a.s. pro rozšíření týmu hledá kolegu na pozici Projektový manažer

Náplň práce:
- příprava a organizace firemních akcí společně s týmem
- vyhledávání nových možností
- aktivní účast na akcích firmy

Požadujeme:
- VŠ 1.stupně (vhodná pozice i pro absolventy)
- komunikativní znalost AJ

Nabízíme:
- nadstandardní finanční ohodnocení dle dosažených výsledků
- provizní systém
- atraktivní práci v mladém dynamickém kolektivu

V případě zájmu, zasílejte svá CV na uvedený email. Pakliže nebudete do 14 dní od zaslání Vašeho CV kontaktováni, nebyli jste vybráni do dalšího kola výběrového řízení.

Nebudete-li kontaktováni do 14 dní od zaslání CV - nepostoupili jste do dalšího kola výběrového řízení

Poslední změna:2016-04-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2

číslo volného místa: 8888550769

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní, na komunikativní úrovni