Marketingový manager

PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s. (MPSV)

Místo práce
Národní 116, 1 2 Praha, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2016-06-20
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řídící pracovníci v oblasti marketingu (12213)

Pracoviště a kontakty

Firma:PRAGOKONCERT BOHEMIA, a.s., IČ 25318136
Pracoviště:Jazz Club REDUTA, Národní 116/20, Nové Město, 110 00 Praha 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bakalářské
Pracovní poměr:od 2016-06-20
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Zvláštní prémie, osobní ohodnocení dle výsledků

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Praha 1, Národní 116/20
Kontakt: [email protected] - zaslat CV. Komunikativní AJ. Přední česká umělecká agentura Pragokoncert Bohemia a.s. pro rozšíření týmu hledá kolegu na pozici Marketing Manager.

Náplň práce:
- Správa propagačních kanálů ve spolupráci s týmem
- Spolupráce při tvorbě grafických vizuálů a jiných marketingových aktivit
- Koordinace a zadávání výroby marketingových materiálů
- Vytváření zpráv do katalogů, letáků a propagačních materiálů

Požadujeme:
- Praxi v podobné roli velkou výhodou
- VŠ 1.stupně (vhodná pozice i pro absolventy)
- komunikativní znalost AJ
- základní orientace v on-line marketingu a marketingových nástrojích
- znalost práce s grafickým softwarem výhodou

Nabízíme:
- atraktivní práci v mladém dynamickém kolektivu
- nadstandardní finanční ohodnocení dle dosažených výsledků
- firemní benefity, zaměstnanecké bonusy
Nebudete-li kontaktováni do 14 dní od zaslání CV - nepostoupili jste do dalšího kola výběrového řízení

Poslední změna:2016-05-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2

číslo volného místa: 8888520796

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - grafické programy, výhodou
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní, na komunikativní úrovni