Metrolog

Pramet Tools, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Uničovská 905, 787 01 Šumperk, Okres Šumperk
plný úvazek
Termín nástupu
2016-01-04
Mzdové podmínky (brutto)
21000 - 23000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici v oblasti metrologie (31117)

Pracoviště a kontakty

Firma:Pramet Tools, s.r.o., IČ 25782983
Pracoviště:Uničovská 905/2, 787 01 Šumperk 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2016-01-04
Mzdové rozpětí:od 21000 do 23000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:M e t r o l o g
Náplň práce:
• kalibrace měřidel výrobků, měřidel výrobních procesů a měřidel souvisejících
s ochranou životního prostředí a technicky náročnější kalibrace těchto měřidel
• komunikace a spolupráce v oblasti měření výrobků a měřících metod
• zpracování obecně platných předpisů o metrologii do podmínek Dormer Pramet
• tvorba metrologických rozborů
• posuzování vnějších dodavatelů metrologických služeb

Požadavky:
• SŠ/VŠ strojního, příp. elektro zaměření
• praxe v oboru výhodou
• základní znalost anglického jazyka, psaná úroveň
• uživatelská znalost PC - MS Office, SAP výhodou
• samostatnost a komunikační schopnosti

Nabízíme:
• samostatnou a tvůrčí práci se zázemím prosperující a perspektivní nadnárodní společnosti
• kontakty a spolupráce se zahraničními kolegy
• technické vybavení a zaškolení
• možnost využití profesních vědomostí a další odborný rozvoj
• benefity v souladu s podnikovými pravidly

Poslední změna:2015-11-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Šumperk

číslo volného místa: 9836990773

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou