Obchodní zástupce ČR - ústecký a karlovarský kraj

Pramet Tools, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
1, 434 01 Most, Okres Most
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
42000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní zástupci (33220)

Pracoviště a kontakty

Firma:Pramet Tools, s.r.o., IČ 25782983
Pracoviště:Pramet Tools, s.r.o.-1, Most 1, 434 01 Most 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 42000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, benefity dle aktuálního sociálního programu společnosti Pramet Tools, s.r.o.

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:OBCHODNÍ ZÁSTUPCE ČR - Ústecký a Karlovarský kraj
Pramet Tools, s. r. o., Šumperk, člen skupiny Sandvik AB vyhlašuje externí výběrové řízení na pozici
Obchodní zástupce ČR v oblasti Ústeckého a Karlovarského kraje
Náplň práce:
- podílení se na přípravě a plnění plánu prodeje v ČR
- pravidelné navštěvování a vedení jednání se zákazníky z přidělených oblastí
- zodpovědnost za provádění zkoušek u klíčových zákazníků a zajištění dokumentace
- zajišťování a provádění technologických projektů pro zákazníky
- spolupráce s oddělením technického rozvoje a produkt manažery
- navrhování nových technických řešení a výrobků pro zařazení do sortimentu Pramet Tools
Požadavky:
- ÚSO/VŠ strojního zaměření
- znalost problematiky třískového obrábění podložená praxí
- znalost CNC strojů a jejich programování
- znalost anglického jazyka výhodou
- uživatelská znalost PC - MS Office
- flexibilita, samostatnost, spolehlivost, komunikativnost
- ochota cestovat, ŘP sk. B
Nabízíme:
- samostatnou a tvůrčí práci se zázemím prosperující a perspektivní nadnárodní společnosti
- technické vybavení a zaškolení, vzdělávání v souladu s osobními i podnikovými potřebami
- možnost využití profesních vědomostí a další odborný rozvoj
- možnosti a příležitosti k cestování
- benefity v souladu s podnikovými pravidly
Místo výkonu práce: Ústecký a Karlovarský kraj
Možný nástup: ihned nebo po vzájemné domluvě
Písemné přihlášky s aktuálním životopisem posílejte do 15.12.2016 na e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-11-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Most

číslo volného místa: 11764220723

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou