Seřizovač pětiosých brusek

Pramet Tools, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Uničovská 905, 787 01 Šumperk, Okres Šumperk
plný úvazek
Termín nástupu
2017-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
19000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů (72237)

Pracoviště a kontakty

Firma:Pramet Tools, s.r.o., IČ 25782983
Pracoviště:Uničovská 905/2, 787 01 Šumperk 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-09-01
Mzdové rozpětí:od 19000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Seřizovač pětiosých brusek
Přebrušovací centrum

Vaše náplň práce zahrnuje:
• seřizování CNC pětiosých brusek;
• měření na Walter Hliscale a Walter Helicheck;
• přebrušování osových nástrojů (monolitní frézy a vrtáky);
• odborné zaškolení na obsluhu CNC brusek a měřící techniky na 8 týdnů v Německu.

Požadavky na Vás:
• SŠ vzdělání technického směru;
• uvítáme praxi s obsluhou a seřizováním brusek, případnou zkušenost s rotačními nástroji;
• využijete znalost PC - MS Office na uživatelské úrovni;
• znalost anglického jazyka je pro Vás výhodou;
• oceníme Vaši samostatnost, prostorovou představivost, pečlivost a otevřenost k dalšímu vzdělávání.

Nabízíme Vám:
• možnost se samostatně realizovat a prodat svou tvůrčí práci v prosperující a perspektivní nadnárodní společnosti;
• možnost využití svých komunikačních a organizačních dovedností při spolupráci se zahraničními kolegy;
• technické vybavení a zaškolení v zahraničí, vzdělávání v souladu s osobními i podnikovými potřebami;
• možnost využití profesních vědomostí a další odborný rozvoj;
• benefity v souladu s podnikovými pravidly.

Místo výkonu práce: Šumperk
Možný nástup: ihned, případně dle vzájemné domluvy
Pracovní smlouva: na dobu určitou, po zapracování možnost prodloužení na dobu neurčitou
Směnnost: pozice na směn

Poslední změna:2017-05-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Šumperk

číslo volného místa: 11894490753

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou