Obchodní zástupce (východní Čechy)

Pražská plynárenská, a.s.

Místo práce
Královéhradecký kraj, Pardubický kraj
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
Ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- obchodní schůzky s předem kontaktovanými potenciálními zákazníky (vždy formou ohlášené návštěvy);
- aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí;
- udržování a rozvíjení kontaktů se stávajícími zákazníky;
- monitorování vývoje trhu v regionu;
- komunikace s manažerem obchodní sítě a vedením pobočky včetně předkládání předepsaných reportů činnosti;
- plnění obchodních plánů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- podporu stabilní a dynamicky se rozvíjející silné české společnosti;
- schůzky předem domluvené call-centrem, schůzky se zákazníky z firemní databáze;
- možnost osobního a profesního růstu;
- různorodou, zajímavou a kreativní práci;
- ohodnocení fixní částkou a bonusovou složkou dle plnění obchodních výsledků (práce na IČ);
- pro nejúspěšnější možnost služebního vozidla a mobilního telefonu.

Informace o náboru

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis s motivačním dopisem.

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte e-mailovou adresu: [email protected]

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti Pražská plynárenská, a.s. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a jejich uchování v personální databázi této společnosti za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

obchod

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- komunikační, prezentační a vyjednávací dovednosti na vysoké úrovni;
- pozitivní přístup, profesionální vystupování, vysoké pracovní nasazení;
- loajalita, časová flexibilita, odolnost vůči stresu;
- samostatnost, spolehlivost, cílevědomost, organizační schopnosti.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pražská plynárenská, a. s.

Pražská plynárenská, a. s., patří mezi nejvýznamnější energetické společnosti v České republice. Je stabilní a prosperující energetickou společností s dlouholetou tradicí a zkušeností. Svým zákazníkům nabízí nejen tradiční a spolehlivé dodávky energií, ale mezi její hlavní priority patří zajištění širokého spektra kvalitních, dostupných a často jedinečných zákaznických služeb.

Pražská plynárenská, a. s., je držitelem licence na „obchod s plynem“ udělené Energetickým regulačním úřadem a dodává zemní plyn do téměř 420 000 odběrných míst po celém území České republiky.

Pražská plynárenská, a. s. je od roku 2011 držitelem licence na „obchod s elektřinou“, udělené Energetickým regulačním úřadem.

V rámci své činnosti poskytuje zákazníkům širokou paletu kvalitních služeb, a to jak přímo souvisejících s dodávkami zemního plynu, elektrické energie, tak i služeb doplňkových. Při jejich poskytování úzce spolupracuje s dalšími subjekty v rámci projektu „Spolu pro Prahu“, s cílem zajistit maximální efektivitu a kvalitu.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1841317  Datum zveřejnění: 29.10.2014