Technolog CNC obráběcích strojů

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha 10, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost zaměřující se na oblast vývoje a výroby vzduchových pušek, hledáme vhodného kandidáta na pozici Technolog CNC obráběcích strojů.

Náplň práce:
• Příprava technologie výroby
• Tvorba CNC programů pro nové produkty
• Kontrola a optimalizace stávajících CNC programů
• Stanovování norem pro výrobu produktů na CNC strojích
• Sledování správnosti norem na jednotlivých strojích
• Testování a implementace nových a výkonných obráběcích nástrojů
• Tvorba cenových kalkulací pro vyráběné díly a k poptávaným produktům
• Spolupráce při plánování výroby – návrh technologie výroby

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Zázemí mezinárodní společnosti
• Práci na hlavní pracovní poměr
• Místo výkonu: Praha 10
• Nástup možný ihned

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.
Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

společnost zaměřující se na oblast vývoje a výroby vzduchových pušek

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• Minimálně středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
• Praxe na obdobné pozici minimálně 5 let
• Znalost řídících systémů Siemens, Fanuc
• Výborná znalost programování frézek a CNC soustruhů vč. poháněných nástrojů
• Znalost software CAM obrábění v 3D (GibbsCAM, Solid Works)
• Znalost tvorby norem pro výrobu na CNC soustruzích
• Znalosti v oblasti řezných nástrojů
• Zkušenosti s implementací nových a výkonných řezných nástrojů
• Dobré technické znalosti a komunikační dovednosti
• Samostatnost a schopnost učit se novým věcem
• Časová flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1831758  Datum zveřejnění: 12.8.2014