Obchodní zástupce pro region Morava

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, působící v oblasti prodeje LPG, hledáme vhodné kandidátky na pozici Obchodní zástupce pro region Morava

Pracovní náplň:
• aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
• udržování a rozvíjení kontaktů se stávajícími zákazníky
• prezentace nabídky společnosti v určeném regionu
• monitorování vývoje trhu v určeném regionu
• zodpovědnost za obchodní výsledky

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• HPP
• zázemí stabilní mezinárodní společnosti
• dynamickou práci v terénu s možností seberealizace
• zajímavé finanční ohodnocení
• motivační bonusy
• služební automobil i k soukromým účelům
• home office
• příspěvky na penzijní a úrazové pojištění
• zaškolení s možností dalšího vzdělání a profesního růstu v daném oboru

Informace o náboru

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

mezinárodní společnost, působící v oblasti prodeje LPG

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• SŠ vzdělání
• zkušenosti s obchodní činností min. 3 roky
• velmi dobré komunikační, prezentační a vyjednávací schopnosti
• samostatnost, spolehlivost, cílevědomost
• řidičský průkaz skup. B (aktivní řidič/ka)
• znalost práce na PC (MS Office, Internet)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1831791  Datum zveřejnění: 12.8.2014