Vedoucí oddělení síťové identity

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha 6, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Oddělení zajišťuje:

• Podporu správy a využívání síťových identit v aplikacích a službách e-infrastruktury a v mezinárodních projektech účastníků e-infrastruktury
• Služby infrastruktury veřejných klíčů poskytované společností
• Funkci operátora národní akademické federace identit eduID.cz a provozuje službu poskytovatele identity uživatelů v rámci této federace
• Funkci operátora federace eduroam.cz a provozuje službu ověření identity uživatelů v rámci této federace
• Využití národních identit v mezinárodním kontextu, zejména spoluprací v integračních aktivitách International Grid Trust Federation, eduGAIN, REFEDS, eduroam
• Výzkumnou a vývojovou činnost zaměřenou na rozvoj a nasazení technologií správy a využití síťových identit
• Podíl na rozvoji a standardizaci nových technologií síťových identit v mezinárodním kontextu

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Dynamické prostředí motivující k dalšímu odbornému růstu
• Práci se špičkovou technologií pružnou pracovní dobu
• Odborná školení
• Místo výkonu práce: Praha

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Pro našeho klienta, společnost, která působí v oblasti informačních a komunikačních technologií, hledáme kandidáty na pozici Vedoucí oddělení síťové identity.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

technické, přírodovědné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Administrace UNIX/Linux - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ technického nebo přírodovědného směru, doktorské vzdělání je výhodou
• Praxi ve vedoucí pozici
• Znalost problematiky AAI na úrovni dobrého porozumění principům
• Výhodou je zkušenost s nasazením AAI v rámci e-infrastuktur pro vědu a výzkum
• Řídící schopnosti, týmovost, odpovědnost za výsledky
• Komunikační a prezentační dovednosti
• Ochotu cestovat
• Komunikativní znalost AJ
• znalost prostředí Linux
• znalost eduID.cz

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1848041  Datum zveřejnění: 27.8.2014