Regionální manažer/ka prodeje

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, průmyslovou společnost, hledáme kandidáta či kandidátku na pozici Regionální manažer/ka prodeje.

Pracovní náplň:
- akvizice nových klientů
- telefonická a emailová komunikace s klienty
- osobní schůzky s prezentací služeb
- vyhledání řešení pro zákazníka a jeho potřeby
- tvorba cenových nabídek
- pravidelný reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nadstandardní platové ohodnocení
- fix + osobní ohodnocení + provize z prodeje
- automobil, počítač a mobilní telefon i k soukromým účelům
- asistentku pro administrativní podporu
- možnost homeoffice
- k dispozici kanceláře v centru Prahy, zázemí mezinárodní společnosti
- odborné zaškolení
- příspěvek na stravování
- příjemné pracovní prostředí
- místo výkonu práce Česká republika

Informace o náboru

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Do předmětu emailu uveďte název pozice. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- výborné obchodní a komunikativní dovednosti,
- reprezentativní vystupování (dodržování předepsaného dress code)
- chuť tvrdě pracovat
- logické a podnikatelské uvažování
- samostatnost, důslednost a spolehlivost
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
- znalost německého jazyka výhodou
- vysoká úroveň loajality a ztotožnění se s vizí společnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1848070  Datum zveřejnění: 30.9.2014