On-line projektový manažer / vedoucí on-line oddělení

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Kraj Vysočina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, významnou českou reklamní společnost, hledáme kandidáty na pozici On-line projektový manažer / vedoucí on-line oddělení.

Náplň práce:

Vedení projektů v oblasti realizace webových stránek, e-shopů, atd. od zpracování zadání přes realizaci až po předání klientovi
Řízení a koordinace vývojového týmu
Komunikace a konzultace s klienty
Reporting
Zajištění vztahů s klienty – account management
Sledování aktuálních trendů v on-line marketingu a webdesignu
Zajištění online komunikačních kampaní
Online marketing - média, direct marketing, sociální sítě (Facebook, Twitter), mobilní kanály, atd.
Jednání s dodavateli (hosting, externí partneři, atd.)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

Práci na IČO nebo HPP
Odpovídající platové ohodnocení
Místo výkonu práce: Třebíč

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Ostatní znalosti

Google Analytics - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

Vzdělání: minimálně SŠ
Praxe: alespoň 2 roky v prostředí vývoje webových stránek a e-shopů, webdesignu nebo on-line marketingu
Znalost online nástrojů a trendů digitálního marketingu
Znalost analytických nástrojů jako google analytics, facebook insights
Orientace v sociálních sítích
Základní znalosti z oblasti webhostingu
Výhodou znalost PHP, Nette, případně dalších CMS
Ovládání Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint)
Jazyky: AJ výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1848076  Datum zveřejnění: 27.8.2014