Řidič nákladní cisternové dopravy - Tábor

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Jihočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, českou společnost specializující se na cisternovou přepravu paliv pro čerpací stanice hledáme vhodného kandidáta na pozici Řidič nákladní cisternové dopravy - Tábor.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- Hlavní pracovní poměr
- zázemí stabilní společnosti – více než 22 let na trhu
- Dobré platové ohodnocení – 25-35 tis. (dle výkonu)
- Místo pracovitě – Jihočeský kraj, (kandidát může být z celé ČR)

Informace o náboru

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Pro našeho klienta, českou společnost specializující se na cisternovou přepravu paliv pro čerpací stanice hledáme vhodného kandidáta na pozici Řidič nákladní cisternové dopravy.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

C, E

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- Řidičský průkaz C+E
- Platné osvědčení profesní způsobilosti
- Čistý trestní rejstřík
- Praxi v řízení nákladních vozidel nad 12 tun min. 3 roky
- Digitální kartu do tachografu
- Platná ADR
- Praxi s řízením cisterny výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1848080  Datum zveřejnění: 27.3.2015