Javascript a HTML vývojář

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá vývojem široké škály aplikací a služeb souvisejících s internetovými a mobilními technologiemi, hledáme vhodné kandidáty na pozici JavaScript a HTML vývojář.

Náplň práce
- Programování v jazyku JavaScript
- Tvorba HTML šablon a CSS dle grafických návrhů
- Rozvoj stávajícího SW řešení
- Analýza a implementace dílčích částí produktu
- Spolupráce na návrhu architektury produktu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- Velké množství zajímavé práce
- Přátelské a neformální prostředí
- Sídlo v centru Prahy
- Firemní jazykové kurzy a jiná skoleni
- Nástup možný ihned nebo dohodou
- Místo výkonu práce: Praha 1

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Společnost, která se zabývá vývojem široké škály aplikací a služeb souvisejících s internetovými a mobilními technologiemi.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Ostatní znalosti

JavaScript - Pokročilý
HTML - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- Výbornou znalost JavaScript
- Výbornou znalost HTML 5, CSS 2,3
- Znalost principu objektově orientovaného programování
- Základy práce ve Photoshopu, GIMP či podobném grafickém programu
- Znalost CreateJS, jQuery výhodou
- Zkušenost se specifiky mobilních zařízení a vývojem pro ně výhodou
- Zkušenost s responsivním designem výhodou
- Znalost práce s verzovacím systémem (např. CVS, SVN, GIT) výhodou
- Uživatelská znalost OS typu Unix (Linux) výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1848091  Datum zveřejnění: 27.8.2014