Obchodní zástupce - personální služby

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní zástupce – personální služby
PŘEDVÝBĚR.CZ je dynamicky se rozvíjející ryze česká společnost poskytující již 6. Rokem personální služby. Pro rozšíření našeho obchodního týmu hledáme nového kolegu, či kolegyni na pozici Obchodní zástupce pro Brno.

Ideální profil uchazeče:
Samostatný a motivovaný člověk s obchodní praxí
Orientovaný na výsledek
Obchodně smýšlející
Schopen vysokého pracovního nasazení
Flexibilní
Schopen pracovat na PC (MS Office, CRM)
Náplní Vaší práce bude:
Zapracování v pražské kanceláři
Vybudování obchodu v regionu
Akvizice firemních klientů
Aktivní komunikace s potenciálními klienty
Prezentace po telefonu
Sjednávání schůzek
Osobní prezentace
Aktivní prodej služeb v oblasti náboru zaměstnanců
Nabízíme:
Práci v zavedené a dynamicky se rozvíjející české společnosti
Zajímavé platové ohodnocení (15–20 tis. fix + bonusy)
Práci na HPP
Mobilní telefon, notebook
Kariérní růst

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.
Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1848103  Datum zveřejnění: 27.8.2014