Fakturantka

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Okres Hradec Králové

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Fakturantka

Pro našeho klienta, firmu, která se zabývá prodejem erotických pomůcek, hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Fakturantka

Náplň práce

Zpracování objednávek z e-shopu
Fakturace – příjem, zpracování, dohledávání zaplacených faktur a podobně
Vedení pokladny – výdaje, příjmy, úhrady osobních odběrů
Nákup stravenek - rozdělování stravenek dle dovolených, neschopenek a jejich evidence
Zpracování podkladů pro mzdy
Zpracování odchozí pošty
Příprava podkladů a faktur pro účetní
Komunikace se zákazníky – email, telefon, chat
Spolupráce s prodejnou Praha

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme

Zázemí prosperující a stabilní společnosti
Práci na HPP
Motivující platové ohodnocení
Vánoční bonusy
stravenky
Místo výkonu práce: Hradec Králové

Informace o náboru

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Ostatní znalosti

Fakturace - Pokročilý
Podvojné účetnictví - Základy
Strojopis - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme

Ukončené středoškolské vzdělání s maturitou – výhodou ekonomického směru
Výhodou znalosti účetnictví
Výborné komunikační schopnosti
Perfektní práce na PC – ideálně psaní všemi deseti
Dobrá znalost českého jazyka
Výhodou praxe v retailovém prodeji
Profil týmového hráče

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1848105  Datum zveřejnění: 27.8.2014