Bussines Development Advisor

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Jihočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá expresní přepravou zásilek, hledáme kandidáty či kandidátky na pozici Bussines Development Advisor.

Náplň práce:

zodpovědnost za prodejní activity, identifikace cílových zákazníků a jejich potřeb, doporučení a prodej vhodných řešení
určení prodejních taktik s cílem většího průniku na trh
rozvoj a aplikace obchodních strategií
sběr a analýza informací od zákazníků pro budoucí možnost rozvoje, zlepšení poskytovaných služeb, vývoj nových produktů apod. s cílem maximalizace spokojenosti zákaznáků

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

odpovídající platové ohodnocení
zázemí stabilní společnosti
automobil, notebook
místo výkonu práce v Jihočeském kraji - možnost homeoffice
zázemí kanceláře v Praze - Zličín

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

zabývá expresní přepravou zásilek

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:

minimálně ukončené bakalářské studium
alespoň 3 roky praxe v oblasti prodeje služeb
praxe v oblasti přepravy nákladu nebo v oblasti logistiky výhodou
znalost nástrojů MS Office
komunikační znalost anglického jazyka
organizační schopnosti, orientace na detail, dobré komunikační dovednosti
schopnost pracovat samostatně, řešit problémy
analytické myšlení, prezentační dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1848277  Datum zveřejnění: 27.8.2014