Regionální obchodní manažer – online služby

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost s tradicí přední evropské firmy v oblasti direct marketingu, hledáme kandidáta na pozici Regionální obchodní manažer – online služby.

Náplň práce:
• Aktivní prodej nového produktu spojeného s databázemi
• Akvizice nových zákazníků zejména Praha a okolí, celá ČR
• Prezentace, konzultace, nabídky
• Podíl na tvorbě marketingových akcí
• Perspektivně key account management

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis s fotografií na emailovou adresu [email protected]. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Fixní platové ohodnocení + měsíční bonusy
• Profesní růst
• Benefity (mobilní telefon, stravenky, …), firemní akce
• Účast na firemním vzdělávání
• Práce na HPP v Praze
• Nástup možný ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Reklama a průzkum trhu

společnost s tradicí přední evropské firmy v oblasti direct marketingu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
• SŠ/VŠ vzdělání
• Orientace v oboru: reklamní trh/ direct marketing/ on-line
• 2 roky praxe
• Komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny výhodou
• Výborné komunikační a prezentační dovednosti
• Spolehlivost, přesnost
• Schopnost kreativní samostatné práce i týmový duch
• Ambice profesního růstu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1848287  Datum zveřejnění: 27.8.2014