Lékař/lékařka - psychiatr nebo neurolog

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, síť psychiatrických ambulancí, hledáme vhodné kandidáty na pozici Lékař/lékařka - psychiatr nebo neurolog do několika ambulancí v Praze a Středočeském kraji.

Náplň práce:
- Práce psychiatra/neurologa v ambulantní péči, domovech seniorů, alzheimer centrech, možná spolupráce na klinických studiích

Požadujeme:
- Atestace NENÍ nutná, je však vítána
- Zájem o práci a kolegialitu

Nabízíme:
- Plný nebo částečný úvazek (možné i pro lékařky na mateřské dovolené)
- Velmi dobré platové ohodnocení
- Možnost odborného růstu
- Příjemné pracovní prostředí
- Zázemí stabilní společnosti
- Místo výkonu práce: Praha/Mladá Boleslav/Beroun/Kladno/Příbram/Mělník/Benešov

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

síť psychiatrických ambulancí

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1849756  Datum zveřejnění: 28.8.2014