Obchodní manažer

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Praha, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, vydavatelství lifestylových titulů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Obchodní manažer.

Náplň práce:
• monitoring trhu v regionu
• vyhledávání nových obchodních příležitostí
• příprava kalkulací a tvorba nabídek
• prodej a poprodejní péče o klienty
• reporting

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• možnost dosáhnout nadprůměrného výdělku
• vysoká provize
• firemní benefity
• osobní a profesní rozvoj
• podporu a motivaci managementu
• kreativní práci v dobrém kolektivu
• zázemí stabilní a perspektivní společnosti
• OSVČ

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• min. SŠ vzdělání
• praxe v prodeji inzerce a reklamy
• dobrá znalost práce na PC
• příjemný vzhled a vystupování
• dobré komunikační schopnosti
• prezentační a obchodní dovednosti
• silná orientace na výsledky
• týmového ducha a loajalitu ke společnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1852358  Datum zveřejnění: 1.9.2014