DWH administrátor a analytik

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, významnou společnost působící v bankovním sektoru, která patří do silné finanční skupiny, hledáme nového kolegu, který bude spoluzodpovědný za správu a analýzu dat v oblasti datového skladu v bance. Na této pozici se budete podílet na klíčových procedurách nad finančními daty v bankovních systémech a na provozu a rozvoji datového skladu. Vhodné pro absolventy.

Pracovní náplň
Spolupráce na zajištění provozu a rozvoje datového skladu
Spolupráce s externím týmem pro rozvoj a podporu DWH
Evidence, analýza, návrh řešení, koordinace vývoje, testování a implementace požadavků na rozvoj DWH
Odpovědnost za spolehlivé fungování DWH
Vedení analytické, vývojové i provozní dokumentace
Návrh, dodržování a rozšiřování metodiky a principů DWH
Monitoring běhu datového skladu
Monitoring SLA parametrů datového skladu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
Stabilní bankovní zázemí
Možnost seberealizace a odborného růstu
Odpovídající finanční ohodnocení a řadu zaměstnaneckých výhod

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.

Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

bankovní sektor

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme
Nadprůměrná schopnost komunikace s koncovým uživatelem
Snaha učit se nové věci a zodpovědný přístup k práci
Návrhy pro zpracování dat z primárních aplikací do datového skladu či datamartů (PL/SQL) - Oracle
Praxe v bankovní nebo finanční instituci výhodou
Znalost AJ - schopnost čtení odborných článků, dokumentace či zadání
Dále:
Schopnost efektivně koordinovat aktivity, aktivně sdílet know-how, definovat a rozvíjet pracovní prostupy
Časová přizpůsobivost, samostatnost, vědomí odpovědnosti, vůle a chuť postupně si rozšiřovat znalosti v oboru

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1863949  Datum zveřejnění: 10.9.2014