Projekt manažer

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaší náplní práce bude:
vedení a organizace staveb na klíč
řízení pracovního týmu
kontrola prováděných prací
zodpovědnost za dodržování rozpočtu staveb
koordinace subdodavatelů a jejich prací

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
dobré platové ohodnocení (fix+bonusy)
auto, PC a mobil i k osobním účelům
dlouhodobá spolupráce
kanceláře v Praze nebo Chlumci nad Cidlinou
práce na HPP nebo IČO
nástup ihned, případně dohodou

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.
Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Oblasti bezpečnostních aplikací, slabo a silnoproudých zařízení od projektu, přes realizaci až po servisní činnost.
Pro našeho klienta, společnost nabízející služby z oblasti bezpečnostních aplikací, slabo a silnoproudých zařízení od projektu, přes realizaci až po servisní činnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici Projekt manažer.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Od vhodného kandidáta požadujeme:
zkušenosti na pozici stavbyvedoucí nebo projektového manažera
nutná praxe s elektro projekty - hl. slaboproud
SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru
čistý trestní rejstřík
znalost práce na PC (MS Office)
řidičský průkaz sk. B, ochotu cestovat
anglický nebo jiný jazyk velkou výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1873300  Datum zveřejnění: 19.9.2014