Java SE Developer

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost zaměřující se na design, vývoj a výrobu loterních systémů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Java SE Developer.

Náplň práce:
Práce v rámci vývojového týmu, v jeho části zaměřené na provoz, která se zabývá tvorbou převážně fronted části systému (SW běžící na terminálu)
• Vývoj nových her
• Zapracování nových funkcí terminálu
• SW komunikace s periferiemi
• Bug fixing
• Systémové změny OS

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Práce v přátelském prostředí
• Práce na HPP na dobu neurčitou
• 4 týdny dovolené + sickdays + placené volno dle dohody k řešení soukromých záležitostí
• Nástup možný dohodou

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected] . Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.
Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

společnost zaměřující se na design, vývoj a výrobu loterních systémů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• SŠ/VŠ vzdělání
• Minimálně 1 rok praxe s jazykem Java SE
• Znalost Linux Ubuntu/Debian-based systému, architektura OS, instalace/administrace OS výhodou
• Zkušenosti s vývojem aplikací pro OS Android výhodou
• IDE: Intellij IDEA
• Znalost Anglického jazyka minimálně pro čtení dokumentace
• Proaktivní, důsledný, zodpovědný a samostatný přístup k práci
• Chuť učit se novým věcem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1887125  Datum zveřejnění: 2.10.2014