Programátor PHP NETTE

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která je odborníkem v oblastech mystery shoppig a competitive intelligence, hledáme vhodného kandidáta na pozici Programátor PHP NETTE.

Pracovní náplň:
spolupráce na budování týmu programátorů
spolupráce na analýze projektů
vývoj, programování a údržba firemních aplikací
tvorba související dokumentace
participace na plánování dalších vývojových aktivit z technologického hlediska

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
odpovídající platové ohodnocení podle Vašich zkušeností a dovedností
možnost podílet se na rozhodování o použitých technologiích a nastavení vývojových procesů v novém týmu
možnost dalšího osobního rozvoje
práce na zajímavých projektech pro významné klienty
vlastní iniciativa a nápady jsou u nás vítány
neformální firemní prostředí
práce u nás v kanceláři
místo výkonu práce: Praha 4 – Nusle
termín nástupu: ihned
platové ohodnocení: dohodou podle zkušeností a dovedností
druh pracovního poměru: HPP, nebo ŽL

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

odborník v oblastech mystery shoppig a competitive intelligence

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
výbornou znalost PHP5 a MySQL a dobrou zkušenost (alespoň 1 rok) s Nette (případně s jiným frameworkem a ochotu doučit se Nette)
zodpovědnost, schopnost dotáhnout zadání úspěšně do konce a dodržovat termíny
zkušenosti s prací v týmu
zájem učit se novým věcem a prohlubovat své znalosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1893722  Datum zveřejnění: 9.10.2014