Obchodní zástupce pro internet / regionální ředitel

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Liberecký kraj, Ústecký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá tvorbou a provozem webových prezentaci, hledáme kandidáty na pozici Obchodní zástupce pro internet / regionální ředitel.

Popis pozice:
• podílení se na získávání zákazníků, podpisech objednávek na tvorbu webových stránek, či doplňkových služeb a následné koordinaci výroby
• seznamování zákazníků s naším systémem, konzultace, analýze, vyhledání řešení
• cestování v regionu
• hledáme samostatnou a spolehlivou osobnost s obchodními zkušenostmi pro komunikaci s firemními zákazníky, která je schopna vyhledávat příležitosti a vést obchodní jednání s potenciálními klienty

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Zázemí prosperující firmy s dlouholetou tradicí a více jak 3 500 spokojenými zákazníky
• Firemní vzdělávací systém. Nabízíme kvalifikační kurzy v perspektivních oborech (komunikační a prezentační dovednosti, základy marketingu, obchodní dovednosti, nové internetové trendy, atd.) Materiály a finanční bonusy vyplývající z obratu.
• Mladý a příjemný kolektiv. Firemní kulturu založenou na pozitivním přístupu a přátelských vztazích.
• Provize z realizovaných zakázek (Provize až 20% z provozu internetových stránek)
• Firemní akce (teambuilding)
• Mzda: 15 000 (+ provize 5-30% z realizovaných zakázek)
• Práce na ŽL

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Společnost, která se zabývá tvorbou a provozem webových prezentaci.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• SŠ podmínkou, VŠ technického či ekonomického směru výhodou
• Zájem o oblast IT technologie a internetového marketingu
• Praxe v oblasti obchodu
• Chuť vyhledávat nové obchodní příležitosti
• Uživatelská znalost práce na počítači
• Flexibilitu, samostatnost, spolehlivost a odpovědnost
• Schopnost prezentovat
• Dobré vystupování

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1902379  Datum zveřejnění: 14.11.2014