Obchodní manažer – úklidové a bezpečnostní služby

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, silnou českou společnost zaměřenou na bezpečnostní a úklidový servis působící po celé České republice, hledáme schopné uchazeče na pozici Obchodního Manažer pro úklidové a bezpečnostní služby do více regionů.

Náplň práce:
• akvizice i péče o zákazníky ve svěřeném regionu
• tvoření nabídek a kalkulací
• cestování za zákazníky
• vytváření cenových nabídek
• prezentace služeb

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• auto, mobil, notebook - k dispozici
• home office
• zázemí silné české společnosti s celorepublikovým působením
• zajímavou práci a k tomu atraktivní motivační systém s fixní složkou závislou na Vašich schopnostech a zkušenostech
• možnost stát se strategickým prvkem vrcholového managementu ve svěřeném regionu se širokou pravomocí a také odpovědností

Informace o náboru

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné administrativní a podpůrné služby

Silná česká společnost zaměřená na bezpečnostní a úklidový servis působící po celé České republice.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky na uchazeče:
• předchozí obchodní praxe ve službách (nejlépe úklidových, bezpečnostních)
• prokazatelné obchodnické výsledky z předchozího působení
• znalost aktivní akvizice, marketingu - vyhledávání nových obchodních příležitostí v regionu
• Schopnost zpracovávat a přetvářet obchodní smlouvu
• praxe v tvoření obchodních nabídek a kalkulací - podmínkou
• komunikativní osobnost
• dobré vyjadřovací schopnosti
• aktivní řidič, ochota často cestovat
• čistý trestní rejstřík
• silná osobnost, dynamický obchodník s invencí a chutí stát se klíčovou postavou týmu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1907341  Datum zveřejnění: 22.10.2014