Obchodní ředitel společnosti

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá přímou výrobou a prodejem dřevěných peletek pro ekologické vytápění, hledáme vhodného uchazeče na pozici Obchodní ředitel společnosti.

Náplň práce:
• Analýza trhu výrobců peletkových kamen,
• analýza dalších odběrných kanálů,
• analýza a oslovováni konečných spotřebitelů (zákazníci, kteří peletkami topí),
• vytváření soustředěných lokálních skladů peletek, přes které by bylo možné zásobovat konečné spotřebitele,
a z těchto skladů zboží distribuovat dál (vytváření logistických uzlů),
• řízení prodejů a dodávek do Německa a Švýcarska (četnost, logistika, spojování doprav),
• neustálé udržovaní dlouhodobých kontaktů s uzlovými místy a konečnými odběrateli,
• zodpovědnost za získávání nových zákazníků,
• tvorba cenové politiky (výchozí cena, množstevní slevy, slevy při větších objemech, vytvoření systému cenové politiky),
• intenzivní akvizice nových zákazníků, práce v terénu - objíždění klientů a monitoring uzlových míst Německo, Švýcarsko,
• řešení jednotlivých obchodních případů (zasílání faktur, kontrola plateb).

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Zázemí stabilní české společnosti se zahraniční účastí,
• možnost osobního profesního růstu,
• motivační platové ohodnocení, základní paušál + provize z prodejů,
• možnost práce na ŽL,
• místo výkonu práce - Modletice u Prahy.

Informace o náboru

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis v českém jazyce. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné administrativní a podpůrné služby

přímá výroba a prodej dřevěných peletek

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• Min. SŠ vzdělání,
• obchodního ducha „Cit pro obchod“,
• logické, analytické a organizační dovednosti,
• ŘP sk. B, aktivní, časovou flexibilitu, ochotu cestovat do zahraničí,
• uživatelskou úroveň práce s PC (MS Office),
• perfektní znalost německého jazyka slovem i písmem podmínkou - úroveň C1
(telefonické sjednávání obchodů Německo, Švýcarsko).

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1910779  Datum zveřejnění: 27.10.2014