Commercial Web Specialist

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, největšího satelitního operátora v ČR a SR, hledáme vhodného kandidáta na pozici Commercial Web Specialist.

Náplň práce:
Participace na velkých projektech rozvoje webu
• příprava projektu - analýza, návrh specifikací
• vytvoření skyci webu („wireframes“) a návrh designu stránek s grafiky
• spolupráce s tvůrčími a IT agenturami
• dozorování projektů - od návrhů po spuštění
• popis uživatelských scémářů a jejich testování
Podpora kampaní
• tvorba microsites a vstupních stránek (landing pages)
• opět spolupráce s týmem odborníků (grafiků a designérů, programátorů…)
• psaní jednotlivých textů (copywright) a správa celého obsahu (content management)
Administrace webu
• SEO analýza
• optimalizace stránek - pro konkrétní preference zákazníka
• konečná implementace všech webových změn
• denní administrace stránek

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
• práci pod známou mezinárodní značkou s velkým počtem zákazníků
• příležitost navrhovat nové weby od úplného začátku
• pestrou samostatnou práci
• spolupráci s týmy profesionálů
• atraktivní plat
• 5 týdnů dovolené

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Poradenství a konzultační činnosti v oblasti řízení firem

největší satelitní operátor v ČR a SR

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky
• anglický jazyk na komunikativní úrovni
• 2-3 roky zkušeností se zprávou komerčních stránek
• zkušenosti s on-line projekty
• znalost SEO výhodou
• schopnost pracovat na více projektech
• analytický přístup a myšlení
• výborné komunikativní dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1913456  Datum zveřejnění: 30.10.2014