Sales Representative

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha, Brno - město, Brno - venkov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost specializující se na poskytování služeb v oblasti servisu vstupních čistících rohoží a pracovních oděvů, hledáme vhodného kandidáta na pozici Sales Representative.

Pracovní náplň:
• uzavírání smluv s novými zákazníky
• prezentace, zpracovávání nabídek a uzavíraní nových smluv ve svěřeném regionu
• zodpovědnost za zpracování přidělených obchodních případů
• zodpovědnost za výsledky a náklady svěřených procesů
• reportování nadřízenému

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• zázemí stabilní společnosti,
• pracovní nástroje pro Obchodní Zástupce ( auto, telefon, notebook)
• příjemné pracovní prostředí, home-office
• flexibilní pracovní doba
• bonusy jako odměna za splnění plánu

Informace o náboru

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]. Do předmětu emailu uveďte název pozice. V nejbližší době Vás budeme kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

společnost specializující se na poskytování služeb v oblasti servisu vstupních čistících rohoží a pracovních oděvů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• min. středoškolské vzdělání
• znalost PC
• řidičský průkaz a aktivní řízení
• praxe v prodeji a prodejní výsledky, akviziční prodej
• komunikační dovednosti, spíše lovec než sběrač
• ochota učit se
• pozitivní přístup a motivace

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1913645  Datum zveřejnění: 30.10.2014