Operátor CNC

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost zaměřující se na oblast vývoje a výroby vzduchových pušek, hledáme vhodného kandidáta na pozici Operátor CNC.

Náplň práce:
Příprava technologie výroby
Tvorba CNC programů pro nové produkty
Kontrola a optimalizace stávajících CNC programů
Stanovování norem pro výrobu produktů na CNC strojích
Sledování správnosti norem na jednotlivých strojích
Testování a implementace nových a výkonných obráběcích nástrojů
Tvorba cenových kalkulací pro vyráběné díly a k poptávaným produktům
Spolupráce při plánování výroby – návrh technologie výroby

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
Zázemí mezinárodní společnosti
Práci na hlavní pracovní poměr
Místo výkonu: Praha 10
Nástup možný ihned

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice.
Společnost PŘEDVÝBER.CZ s.r.o. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.
Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

společnost zaměřující se na oblast vývoje a výroby vzduchových pušek

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
SOU strojního zaměření
Praxe minimálně 1 rok na NC soustruhu nebo CNC obráběcích centrech
Znalost čtení výkresové dokumentace
Znalost tvorby norem pro výrobu na CNC soustruzích
Znalosti v oblasti řezných nástrojů
Dobré technické znalosti a komunikační dovednosti
Samostatnost a schopnost učit se novým věcem
Časová flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme ryze česká společnost, která již 10 let poskytuje personální služby.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1914853  Datum zveřejnění: 31.10.2014